MAVERICK STRADA DT BRUSHLESS 4WD RTR 1:10

Kód: HPIMV12628
Novinka
Značka: Maverick
7 590 Kč –5 % 7 180 Kč 5 934 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený elektro model pouštní buggy o délce 470mm v měřítku 1:10 se střídavým brushless pohonem všech kol. Model obsahuje 45A voděodolný střídavý brushless regulátor s podporou Ni-Mh nebo 2S-3S Li-Pol baterií, střídavý brushless motor 3215KV, voděodolné servo s tahem 3kg, voděodolný 3.kanálový příjmač 2.4GHz, volantovou 3.kanálovou rc soupravu 2.4GHz, 8x olejové tlumiče, 2mm hliníkovou výztuhu podvozku a držáků tlumičů, 4x buggy kola. K modelu je dodávaná pohonná baterie Ni-Mh 3000mAh 7.2V včetně síťové nabíječky. Rychlost modelu až 70km/hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

MAVERICK STRADA DT BRUSHLESS je kompletně sestavený elektro model pouštní buggy o délce 470mm v měřítku 1:10 se střídavým brushless pohonem všech kol. Model obsahuje 45A voděodolný střídavý brushless regulátor s podporou Ni-Mh nebo 2S-3S Li-Pol baterií, střídavý brushless motor 3215KV, voděodolné servo s tahem 3kg, voděodolný 3.kanálový příjmač 2.4GHz, volantovou 3.kanálovou rc soupravu 2.4GHz, 8x olejové tlumiče, 2mm hliníkovou výztuhu podvozku a držáků tlumičů, 4x buggy kola. K modelu je dodávaná pohonná baterie Ni-Mh 3000mAh 7.2V včetně síťové nabíječky. Rychlost modelu až 70km/hod. 

Fantastický model s pořádným výkonem


Řada bezkomutátorových automobilů, náklaďáků a kočárků Strada Brushless v měřítku 1/10 je připravena poskytnout vám zábavu a vzrušení! Vozidla Strada Brushless se vyznačují úžasnými vylepšeními, díky nimž je váš RC čas ještě příjemnější než dříve, s extra rychlostí, výkonem a zrychlením v celém rozsahu. Od buginy XB po pouštní náklaďák DT, majitelé Strada Brushless čekají hodiny zábavy!

Řada osobních a nákladních automobilů Strada Brushless obsahuje bezkomutátorovou elektroniku, která zahrnuje výkonný bezkomutátorový motor MM-22BL 3215KV, který je vybaven černým laserem leptaným pouzdrem a 4mm pozlacenými zástrčkami, a navíc silný MSC-30BL. -WP bezkartáčový vodotěsný ESC. S bezkomutátorovým pohonem na spoušti můžete za volantem Maverick Strada Brushless jet rychleji než kdykoli předtím!

Strada DT Brushless je plně vybavený pouštní závodní náklaďák s odolnými předními a zadními nárazníky, které poskytují dostatek ochrany v jakémkoli terénu v terénu, a navíc s extra cool karoserií ve stylu ochranné klece s figurkami řidiče a spolujezdce. realistické měřítko a navíc velké tvarované zadní křídlo pro extra přítlak při vysokých rychlostech. Stylová vícepaprsková černá kola ve stylu beadlock jsou obalena přilnavými závodními pneumatikami s realistickým terénním dezénem, díky čemuž jsou ideální pro širokou škálu terénních podmínek. 

Výkonný systém Strada Brushless


Řada osobních a nákladních automobilů Strada Brushless obsahuje bezkomutátorovou elektroniku, která zahrnuje výkonný bezkomutátorový motor MM-22BL 3215KV, který je vybaven černým laserem leptaným pouzdrem a 4mm pozlacenými zástrčkami, a navíc silný MSC-30BL. -WP bezkartáčový vodotěsný ESC. S bezkomutátorovým pohonem na spoušti můžete za volantem Maverick Strada Brushless jet rychleji než kdykoli předtím! 

Specifikace

Každé vozidlo Strada Brushless je vybaveno tvarovaným vanovým podvozkem, který poskytuje odolnost a stabilní a pevnou platformu pro silný hnací hřídel 4WD. Předem zabudované tlumiče s olejovou náplní a nezávislé zavěšení přední a zadní nápravy s dvojitým lichoběžníkem vám dávají nejvyšší jistotu na všech jízdních površích. Servo MS-22 ovládá řízení prostřednictvím dvoubodového systému řízení, který je vybaven integrovaným šetřičem serva, který chrání servo před poškozením při nárazu. 

Hnací ústrojí Strada 4WD využívá účinná kuličková ložiska, aby řidiči poskytovali maximální provozní dobu a efektivitu, a je vybaveno lisovaným krytem převodovky, který chrání před nečistotami a nečistotami. Přední a zadní diferenciály snadno přenášejí výkon motoru na předem namontované pneumatiky ve všech čtyřech rozích. 

Firma Maverick založena v roce 2008

Maverick RC je již léta oblíbeným fanouškem v celé Evropě a Velké Británii! Stavebnice a díly Maverick jsou vyvíjeny ve Spojeném království skutečnými fanoušky RC – a stejnými hlavami, které vám přináší věci HPI Racing! Maverick RC byl neustále vyvíjen, aby vám za vaše peníze přinesl tu nejlepší a nejzábavnější RC akci. Neustále se snažíme zlepšovat prostřednictvím testování a zpětné vazby od zákazníků, investujeme veškerou naši energii, abyste se bavili na silnici, na trati, na pláži, v parku... kdekoli, kde rádi řídíte svůj RC!

Výkonné servo ovládá řízení prostřednictvím systému zvonku inspirovaného závody. Nezávislé zavěšení přední a zadní nápravy se dvěma lichoběžníky využívá spolehlivý design náboje C a čepu řízení a jednodílné zadní náboje, což znamená, že můžete jezdit v jakémkoli terénu s jistotou a úplnou kontrolou. 

Vlastnosti bezkartáčové sady Maverick Strada DT:

 • Bezkomutátorový motor MM-22BL 3215KV se 4mm pozlacenými zástrčkami
 • MSC-30BL-WP bezkartáčový FWD/Brake/Reverse Waterproof ESC
 • Regulátor rychlosti kompatibilní s LiPo (viz návod, jak přepínat mezi režimy NiMH a LiPo) s bezpečnostním vypnutím LiPo
 • Baterie Ni-MH MBP-26 3000mAh 
 • Vysokopevnostní servo řízení MS-22
 • MTX/MRX-243 2,4GHz vysílač a přijímač s vestavěným failsafe
 • Tvarovaný vanový podvozek s optimalizovaným rozložením hmotnosti
 • Plně nastavitelné odpružení
 • Pevný popruh na baterii 
 • 4 olejové přestavitelné tlumiče s vinutými pružinami
 • Hliníkové zlaté eloxované tlumiče
 • Plně nezávislé dvojité lichoběžníkové zavěšení
 • Pevné čepy předního řízení s nábojem C
 • Odolný efektivní hřídelový pohon 4WD
 • Hnací ústrojí plně vybavené kuličkovými ložisky
 • Hliníková, zlatě eloxovaná horní paluba
 • Hliníkově zlatě eloxovaný lehký středový hřídel
 • Předřezaná karoserie hotová z výroby
 • Plně nastavitelné napínáky po celém obvodu
 • Velký kluzný přední nárazník
 • Dvoubodové klikové řízení s integrovaným servospořičem
 • Tvarovaná karoserie s figurkami řidiče a spolujezdce 
 • Lisovaný ochranný kryt

Zahrnuje:
7,2V 3000mAh Ni-MH baterie
nabíječka USB nabíječka baterií

Požadované položky:
4 x AA baterie

Specifikace:
Délka: 470 mm
Šířka : 260 mm
Výška: 155 mm
Rozvor: 270 mm
Hmotnost: 1,75 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: