LOSI LASERNUT U4 4WD RTR 1:10

Kód: LOS03028T1
14 999 Kč –7 % 13 919 Kč 11 503 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Všestranný RC model auta Losi Lasernut U4 1:10 s náhonem 4WD. Pohon zajišťuje výkonný střídavý motor, voděodolná elektronika. Pro noční jízdu je moel osazen LED osvětlením. RC souprava Spektrum STX3 s telemetrií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOS03028

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta Losi Lasernut U4 1:10 s nainstalovaným střídavým motorem 550 1900 ot/min/V, střídavým regulátorem Firma 130 A, servem řízení S614 a RC přijímačem Spektrum SR6100AT se stabilizací AVC. Volantová RC souprava Spektrum DX3, 4xAA baterie do vysílače, pastorek se 14 zuby, nástrčný klíč na matice kol, trubička antény, imbusové klíče a podrobný návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině. Pro zprovoznění potřebujete pohonný LiPo akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Charakteristika

Hledáte všestranný RC model auta? Licencované RC auto Rock Racer Losi Lasernut U4 v měřítku 1:10 nabízí jak svělou průchodnost terénem, tak i vysokou maximální rychlost! Model je dodáván kompletně sestavený přiravený k jízdě hned po vybalení. Pohon je zajištěn střídavým motorem a regulátorem, náhon na všechna 4 kola. Z výroby je RC auto osazeno efektním LED osvětlením. Nápravy mají nezávislé zavěšení s hliníkovými olejovým tlumiči a příčnými stabilizátory. Přijímač s nastavitelnou elektronickou stabilizací AVC model automaticky udržuje v rovné jízdě i při vysokých rychlostech. Díky RC soupravě Spektrum STX3 s telemetrií máte přehled o nabití pohonného akumulátoru v modelu.

Lasernut U4

Vlastnosti RC modelu auta Losi Lasernut U4

 • Osvědčená platforma TEN 4WD na hliníkovém podvozku
 • Střídavý regulátor Spektrum 130A s podporou Smart technologie
 • Pohon výkonným střídavý motorem Spektrum Firma řady 550
 • RC přijímač Spěktrum SR6100AT s telemetrií a nastavitelnou elektronickou stabilizací AVC.
 • RC vysílač Spektrum DX3 s integrovanou telemetrií
 • Voděodolné komponenty elektroniky
 • Olejových stavitelných tlumičů s pělmerem pístu 12 mm s extra dlouhým zdvihem
 • Oficiálně licencovaná karosérie a klec Lasernut Racing
 • Oficiálně licencované pneumatiky BFGoodrich® Mud-Terrain T/A® KM3
 • Oficiálně licencované disky Raceline 2.2 s měděnou povrchovou úpravou
 • Detailní kokpit s figurkou řidiče nejen skvěle vypadá, ale zamezuje vniku nečistot do šasi
 • Tři diferenciály s ocelovými ozubenými koly s olejovou náplní, Změnou vizozity oleje můžete změnit svornost diferenciálu.
 • Světelná lišta s 12 vysoce svítivými LED
losi/LOS03028_b01.jpg

Osvědčený podvozek konstrukce Losi TEN

Legendární, vysoce výkonná platforma Losi TEN se vyznačuje velmi odolným hliníkovým podvozkem a nezávislého zavěšení kol. Základem je lehké hliníkové šasi, ke kterému jsou upevněny jednotlivé částí pohonu a elektronika. Těžiště auta je tak položeno velmi nízko, získáte tak výhodu před ostatními hlavně při průjezdu zatáčkami. Samozřejmostí je plně nastavitelná geometrie.

 

 

losi/LOS03028_b02.jpg

Regulátor Spektrum SMART

Střídavý regulátor Spektrum Smart Firma 130A je voděodolný, plně programovatelný a má nainstalován konektor IC5 pro vysoké proudové zatížení. Elektronika regulátorui je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti či nečistot. Tlačítka jsou pod pryžovým krytem. Regulátor je kompatibilní s 11.1 V i 14.8 V LiPo akumulátory.

 

 

 

Lasernut U4

Oficiální licence pro karosérii s klecí

Karosérie U4RC, inspirovaná závodem Lasernut Licensed Race je vyrobena s originální grafickou úpravou, která se vyrábí ve dvou různých barevných variantách. pro praktické použití je karosérie vybavena odklápěcí klecí, pro snadný přístup k baterii.

losi/LOS03028_b05.jpg

Oficiálně licencované disky a pneumatiky

Model je postaven na licencovaných závodních discích Raceline 2.2 a pneumatikách BFGoodrich KM3 s agresivním dezénem běhounu, který zvládne jakýkoli terén.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b06.jpg

Voděodolná* elektronika

Lasernut U4 má nainstalovány voděodolné* komponenty, patří k nim přijímač, servo řízení a regulátor. Regulátor má desku elektroniky zalitou ve speciální hmotě proti vlhkosti, velký aktivní chladič účinně odvádí teplo z výkonových součástí. Podrobnosti k jízdě ve vlhkém prostředí naleznete v návodu k obsluze.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b07.jpg

Hliníkové účinné tlumiče plněné olejem

Pro komfortní jízdu má Lasernut U4 nainstalovány hliníkové olejové 12mm tlumiče s vinutými pružinami, které mají možnost nastavení a vyladění odpružení pro konkrétní tratě tak, aby model zvládl jízdu i v tom nejnáročnějším terénu.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b08.jpg

Hliníkový podvozek

Podvozek se skládá z 3mm eloxované hliníkové podvozkové desky se 4mm horní deskou. Na podvozku je nainstalována realistická klec z houževnatého plastu s karosérií a kokpitem, ve kterém jsou figurky jezdců. Model díky tomu velmi realisticky vyhlíží a při jízdě je k nerozeznání od skutečného auta.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b09.jpg

Světelná bílá lišta a dvojice boxů se žlutými LED

Zábava se nemusí zastavit, ani když slunce zapadne. V horní části pod střechou karosérie je světelný pás dvanácti LED diod, který má více než dostatek světla pro jízdu v noci. Navíc na bocích karosérie jsou dva boxy po 4 světlech, které doplňnují osvětlení.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b10.jpg

Stavitelné spojovačky

Pro větší přizpůsobivost podmínkám na trati a možnosti ladění, jsou standardně u modelu Lasernut U4 nainstalovány nastavitelné spojovačky. Můžete si tak seřídit sbíhavos a odklon kol.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b11.jpg

Příčné stabilizátory

Příčný stabilizátor zmenšuje náklon auta při průjezdu zatáčkou a tím zvyšuje komfort a umožňuje vyšší rychlost jízdy při průjezdu zatáčkou. Při průjezdu zatáčkou stabilizátor sníží rozdíl stlačení pružin na levé a pravé straně - přenáší zatížení zavěšení vnějšího kola na vnitřní a tím dojde ke zvýšení tuhosti zavěšení, zmenšení propružení a náklonu karosérie.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b12.jpg

Hliníkové věže tlumičů

Hliníkové věže tlumičů z hliníku 6061-T6 o síle 4mm, jsou konstruovány tak, aby vydržely extrémní zatížení a rázy od tlumičů. Pro možnost nastavení pozice tlumičů jsou k dispozici otvory ve vrchní části věže.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b13.jpg

Nezávislé přední a zadní odpružení

Přední a zadní nezávislé zavěšení náprav je předpokladem pro úžasnou ovladatelnost a stabilní jízdu a to díky schopnosti reagovat na nerovnosti v jakémkoli místě a na kterékoliv z kol. To vše přispívá ke skvělým jízdním vlastnostem.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b14.jpg

Pohon 4x4x se třemi diferenciály

Pohon všech kol 4WDk zajišťuje skvělou trakci, vyšší výkony a ovladatelnost. Přední a zadní diferenciál plní nezávisle své funkce pro každou nápravu a středový mezinápravový reaguje na změny mezi náhonem přední a zadní nápravy.

 

 

 

 

losi/LOS03028_b15.jpg

Losi Lasernut U4 je vyroben v metrické soustavě

Každý šroub či matice, dokonce i ložiska, mají pro celosvětové použití rozměry vyrobeny v metrické soustavě.

 

 

 

 

 

losi/LOS03028_b16.jpg

Střídavý motor Spektrum Firma 4P 1900kv 550

Výkonný střídavý 4-pólový motor Spektrum™ Firma® 1900 ot./min./V udělí modelu při nápájení kvalitní 4-článkovou LiPol baterií rychlost až 80km/hod!

 

 

 

 

Lasernut U4

Vysílač Spektrum™ DX3™

Vysílač Spektrum™ DX3™, který je obsažen v setu, nabízí pokročilé funkce jako je ovládání citlivosti elektronické stabilizace AVC, 3-polohové nastavení úrovně plynu a nastavení dráhy serva.

Lasernut U4

Přijímač s technologií AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

Lasernut U4

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu je pouze potřeba dokoupit 4x AA baterie do vysílače.
Pohonné baterie doporučujeme Li-pol baterie 3S/4S s napětím 11.V nebo 14.8V s konektorem IC5 nebo EC5
K nabíjení baterií budete potřebovat nabíječku.

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: