HIMOTO BUGGY ZMOTO Z3 BRUSHLESS 4WD RTR 1:10

Kód: HI3101BL-10704
6 990 Kč –14 % 5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem

Kompletně sestavený elektro model buggy o délce 400mm v měřítku 1:10 se střídavým brushless pohonem 4WD a rychlostí až 70km/hod. Model obsahuje voděodolný střídavý brushless regulátor HOBBYWING EZRUN S10, střídavý brushless motor HIMOTO 12T 3300KV, voděodolné servo s tahem 6kg, voděodolný 3. kanálový příjmač 2.4GHz, volantovou 3.kanálovou rc soupravu MT-300 2.4GHz, 4x olejové tlumiče, hliníkové držáky tlumičů, hliníkovou výztuhu podvozku, 4x buggykola. K modelu je dodávána pohoná baterie Ni-Mh 2000mAh 7.2V včetně nabíječky. Náhradní a tuningové díly jsou dostupné v celé ČR a SK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

14_1

 

CHARAKTERISTIKA:
HIMOTO BUGGY ZMOTO Z3 je další z řady buggy modelů od světové známé firmy HIMOTO v měřítku 1:10. Tyto modely si získaly jak ve světě tak i u nás mnoho štastných majitelů. Hlavním důvodem proč tomu tak je, je především bezkonkurenční poměr mezi cenou / kvalitou / výkonem a především velkou dostupností náhradních / tuningových dílů ze strany různých Českých a Slovenských prodejců. Velkou výhodou je také variabilita tohoto podvozku. Stačí si jen dokoupit pár dílu a můžete si z buggy podvozku vytvořit monster truck, truggy, short course nebo silniční / drift model. Navíc cena náhradních dílů je opravdu za hubičku. Tento model je svoji konstrukcí a zpracováním vhodný jak pro začínající tak i pro zkušené modeláře rc modelů aut. S tímto modelem můžete jezdit defakto všude: v hale, na parkovišti, na dráze, v lese, v trávě, skateparku ale také v těžkém terénu. Tento model je prostě ideální na vaše vyřádění a ve více lidech poskytuje opravdovou zábavu v podobě společných závodů. Pokud na modelu něco zlomíte/zničíte tak nezoufejte. K těmto modelům totiž nabízíme veškeré náhradní díly včetně tuningových dílů z kvalitního hliníku. Není totiž nic horšího než si koupit nějaký jiný dražší konkurenční model bez jakékoliv dostupnosti náhradních dílů. Firma HIMOTO je totiž jako jedna z mála firem která podporuje své výrobky na mnoho let zpět. Takže se nestane to co se často stává u jiných výrobců, že s nástupem nového modelu se na ty starší modely jaksi zapomíná s výrobou a podporou náhradních dílů. Pokud si přejete svého miláčka vytuningovat pevnýma hliníkovýma dílama (aby se stal model ještě kvalitnější a odolnější) tak není žádný problém. Na tento model dodáváme opravdu mnoho tuningových dílů z hliníku. Dost už ale teorie a pojďme si tento zajímavý model představit trochu blíže.

PODVOZEK:
Model je postavený na známém, osvědčeném a velmi rozšířeném kvalitním podvozku HIMOTO 1:10 ve verzi buggy. Základem celého podvozku jsou pevné kvalitní plastové šasi plněné skelnými vlákny na které jsou uchyceny jednotlivé díly. O celkovou pevnost a stabilitu se stará podlouhlá hliníkova deska o tloušce 2mm která spojuje přední+zadní diferenciál a tvoří tak výztuhu celého podvozku. Najdeme zde přední a zadní hliníkové držáky tlumičů tzv. "domečky" o tloušce 2mm které mají za úkol držet pevné podvozek s ostatníma dílama. Protože se předpokládá, že budete s modelem provádět také skoky tak model obsahuje celkem 4ks olejových tlumičů s hliníkovými víčky Na těchto tlumičích se dá nastavovat libovolná tuhost odpružení (měkké / tvrdé) a to díky 8ks přiložených plastových podložek. Před nárazy je model vpředu a vzadu chráněn nárazníkem pro lepší tlumení nárazů. Hlavní převody jsou chráněny před vnikání drobných kamínků kompletním zakrytováním převodů. Přední i zadní náprava jsou vybaveny diferenciály s planetovým převodem. Náboje kol i diferenciály jsou plně oložiskovány kvalitnímy ložisky. Horní ramena i spojovačky řízení jsou vybaveny svorníky s šestihranem a pravo/levým závitem pro snadné nastavení / seřízení geometrie podvozku. Přední a zadní náprava je plně nastavitelná.

ELEKTRONIKA:
Srdcem celého modelu je nový voděodolný programovatelný bezsenzorový střídavý brushless regulátor HOBBYWING EZRUN S10 s proudovým zatížením 45A (max až 260A) opatřen hliníkovým chladičem a ventilátorem chlazení. Regulátor zvládá plynulou regulaci plynu s funkcí: plyn, brzda, zpátečka. Tento regulátor podporuje pohonné baterie Ni-Cd / Ni-Mh s napětím 4.8V - 10.8V ale také nové Li-Pol baterie s napětím 7.4V - 11.1V. Podporuje všechny střídavé brushless motory od 9T závitů směrem nahoru. Regulátor má několik stupňů ochrany: nízkému napětí, přehřátí a při ztrátě signálu.

O pohon model se stará kvalitní výkonný 12T závitový střídavý brushless motor HIMOTO 3300KV který dokáže točit až 36000 ot/min díky kterému dokáže model uhánět rychlostí až 70km/hod. Rychlost se dá pak zvyšovat nebo snižovat zakoupením motorových pastorků s větším počtem zubů a nebo použití pohonné baterie s větším napětím (maximálně s napětím 11.1V) Výkon je od motoru přenášen přes ocelový kardan na všechna čtyři kola, takže je zajišten stálý pohon 4x4.

Model má plně proporciální řízení. To znamená, že čím více stisknete páčku na plynu tím rychleji model pojede a čím více otočíte volantovým ovladačem tím více model zatočí) Obsahuje 3.kanálový voděodolný příjmač 2.4Ghz a také 3.kanálová volantová rc souprava MT-300 2.4GHz. Na rc soupravě se dají nastavit trimy plynu/směru, trimy zatáčení, přehození kanálů (směru a zatáčení) ale také omezení plynu. Což je užitečná funkce pro ty co z nějakého důvodu nechtějí aby model jezdil příliš rychle (malé děti atd)

Dále zde najdete nové voděodolné servo řízení se sloupkovým servosaverem s tahem 6KG, pohonnou dobíjeci baterii Ni-Mh 2000mAh 7.2V včetně síťové nabíječky  4ks monster kol, podrobný obrázkový manuál včetně rozkreslení všech náhradních / tuningových dílů a český manuál.

TUNING MODELU:
Samozřejmostí tohoto modelu je také jeho bohatá rozšiřitelnost a variabilita. Stačí si jen dokoupit pár dílu a můžete si třeba z buggy podvozku vytvořit monster truck, truggy, short course nebo silniční/drift model. Můžete si zakoupit jinší karoserie, kola, motory, regulátory, příjmače a další věci. Zkrátka nepřijdou ani nadšenci do tuningu. K modelu si můžete zakoupit místo originálních plastových dílů také tuningové díly z kvalitního pevného hliníku tak aby se model stal ještě více odolnější a kvalitnější. Všechny tyto věci najdete k zakoupení na našem eschopu.

ZÁVĚREM:
Tento model je připraven ihned k ježdění. Jediné co budete ještě potřebovat dokoupit je 4ks tužkových AA baterií. Z osobní zkušenoti bychom doporučovali zakoupit dobíjecí tužkové baterie (určitě najdou uplatnění také v domácnosti). Časem příjde vhod se podívat také po nějaké výkonější nabíječce která dokáže nabít pohonné baterie během několika desítek minut a také kapacitně vyšší pohonné baterie která prolouží dobu jízdy na jedno nabití. Vše potřebné najdete samozřejmě v naší nabídce.

Tímto novým modelem firma HIMOTO opět dokázala, že je schopna postavit kvalitní model pro široký okruh lidí, navíc ve voděodolném provedení a za velmi přijatelnou cenu. Svoji cenou ve své třídě , kompletní výbavou a především dostupností všech náhradních / tuningových dílů v ČR budete jen těžko hledat vhodného konkurenta. Pevně veříme, že tento model si najde mnoho nových spokojených majitelů.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:
- originální kvalitní podvozek HIMOTO 1:10 (verze buggy)
- 8x olejové tlumiče s hliníkovými víčky o délce 95mm
- hliníkové výztuha podvozku o tloušce 2mm
- hliníkové držáky tlumičů o tloušce 2mm
- voděodolný střídavý brushless regulátor HOBBYWING EZRUN S10 s proudovým zatížením 45A (max 260A)
- voděodolný 3.kanálový příjmač MT-300 2.4GHz s funkcí Fail Safe
- voděodolné servo na natáčení kol s tahem 6kg
- 12T závitový brushless motor HIMOTO 3300KV (36000 ot/min)
- rychlost až 70km/hod (při použití baterie Lipol s napětím 11.1V)
- pohon 4x4 přes ocelový hnací kardan
- podpora pohonných baterií Ni-Cd / Ni-Mh s napětím 4.8V-10.8V a Li-Pol s napětím 7.4V-11.1V
- podpora střídavých brushless motorů od 9T směrem nahoru.
- plně proporciální řízení
- nezávyslé zavěšení kol
- nastavitelná geometri podvozku a řízení
- kuželový diferenciál s kovovými převody vpředu i vzadu
- hnací ústrojí je kompletně oložiskováno a zakrytováno
- možnost rozsáhlého tuningu o díly z hliníku
- výbět zde dvou barev karoserie (do poznámky pak uveďte o jakou barvu máte zájem)

- délka: 400mm, šířka: 260mm, rozvor: 275mm, výška podvozku: 26mm 
- průměr kol: 86mm, šířka kol: 29mm (předek), 32mm (zadek)

OBSAH BALENÍ:
- 100% sestavený model s veškerou elektronikou, karoserií a 4ks buggy kol
- 3.kanálová volantová rc souprava MT-300 2.4GHz s funkcí Fail Safe
- pohonná dobíjecí baterie Ni-Mhl 2000mAh 7.2 včetné síťové nabíječky
- brčko anteny, 8ks podložek pro tlumiče
- podrobný český manuál, rozkres všech náhradních a tuningových dílů

 

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: