NINCOAIR QUADRONE POCKET RTF 2.4GHz

Kód: NH90109
1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Mikro dron NINCOAIR Pocket 2.4GHz RTR, vhodný pro děti všech věkových kategorií.Čtyř kanálová RC souprava 2,4 GHz. Vestavěné LED osvětlení zajistí dobrou viditelnost dronu. Tři rychlostní režimy a funkce loopingu zaručí nekončící zábavu. Celková délka 80 mm. LiPo akumulátor 3.7V 150 mAh a USB nabíječ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje dron, vysílač 2,4GHz, LiPo akumulátor 3,7V 150mAh, USB nabíječ, náhradní vrtule. Návod k použití.

Pocket

Charakteristika

Malý dron NINCOAIR Pocket 2.4GHz RTR, vhodný pro děti všech věkových kategorií. Vestavěné LED osvětlení zajistí dobrou viditelnost dronu.. Tři rychlostní režimy a funkce loopingu zaručí nekončící zábavu. Dron se ukládá do přihrádky v ovladači. Rozměr dronu je 40x40 mm. LiPo akumulátor 3.7V 150 mAh a USB nabíječ.

Pocket
ninco/Piw/NH90132-01.jpg

Akumulátor

S kvalitním LiPo akumulátorem 3,7V 150mAh není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 50 až 60 minut. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače.

 

 

 

 

ninco/NH90109/NH90133-5.jpg

Ovladač

Pákový vysílač skvěle padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Dosah je skvělých 25 metrů. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Ovládání hravě zvládnou všechny děti.

 

 

 

ninco logo

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Ovni 2

Klíčové vlastnosti dronu Ovni 2

  • Integrovaný barometrický senzor
  • Čtyř kanálový vysílač 2.4 Ghz
  • Tři rychlosti letu
  • Odolná konstrukce
  • LiPo akumulátor 3,7V 150mAh
  • USB nabíječ

Parametry

Kategorie Hobby
Druh stavebnice RTF
Náročnost pilotáže Začátečník
Počet vrtulí 4 ks
Délka 80 mm
Šířka 80 mm
Baterie LiPo 3,7V 150mAh
Kamera Ne

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: