ARRMA OUTCAST 8S BLX SMART 4WD RTR 1:5

Kód: ARA5810
27 799 Kč –7 % 25 853 Kč 21 366 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Extrémně velký a výkonný RC model auta Arrma Outcast 8S v měřítku 1:5, náhonem 4WD, střídavým pohonem a rychlostí až 88km/h. Eloxovaná hliníkové díly pro maximální odolnost. Špičková elektronika Spektrum Smart - snímající napětí baterie, elektronická stabilizace AVC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARA5810

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta Arrma Outcast 8S BLX 1:5 4WD, s regulátorem Spektrum ™ Firma ™ 160A Smart ESC, střídavým motorem Spektrum ™ Firma ™ 1250Kv, servem řízení Spektrum ™ S905. RC souprava Spektrum s vysílačem DX3 ™ 2,4 GHz a přijímačem SRS6100AT AVC ®. Návod k použití.

Charakteristika

Velký a výkonný model auta na dálkové ovládání v provedení Monster Truck, který vám vezme dech. Model v měřítku 1:5, i přes svou velikost (délka 71 cm), je neuvěřitelně obratný a s akumulátory 8S (2x 4S LiPo) a volitelným pastorkem, je schopen dosáhnout maximální rychlost 88 km/h. Tento obří model je kompletně sestaven a připraven pro extrémní jízdu. Výbornou odolnost modelu dodává hliníkové šasi, houževnaté zavěšení, hliníkové olejové tlumiče, kovové poloosy a mnoho dalších dílů, které jsou konstruovány pro nekončící zábavu. Hliníkové díly na modelu jsou nejen odolné a lehké, ale díky barevnému eloxování také výborně vypadají.

Arrma Outcast 8S BLX 1:5 4WD Smart RTR

Model je vybaven nejmodernějším pohonem a elektronikou Spektrum Smart. Střídavý motor Spektrum™ Firma™ 1250Kv a elektronický regulátor otáček Spektrum™ Firma™ 160A Smart ESC poskytují modelu Outcast obrovský potenciál výkonu. I při skocích a ve vysokých rychlost se nemusíte bát o ovladatelnost modelu. Stabilizační systém AVC koriguje směr jízdy modelu auta a provádí okamžité rychlé vhodné korekce, díky kterým model neuhýbá od požadovaného směru. Intenzitu stabilizace AVC lze měnit na vysílači. O řízení modelu se stará vysílač Spektrum DX3™ 2.4GHz s přijímačem SRS6100AT.

Arrma Outcast 8S BLX 1:5 4WD Smart RTR

Spektrum Smart

Model je vybaven elektronikou Spektrum Smart. Ta poskytuje komplexní řešení péče o akumulátory a dokáže přenést veškerou telemetrii. Elektronika SMART poskytuje údaje v reálném čase jako jsou otáčky motoru, teplotu regulátoru, napětí přijímače, napětí baterií Smart a další. Setový vysílač zobrazuje pomocí LED telemetrii o nabití akumulátorů modelu. Pro zobrazení kompletní je nutné do vysílače doplnit bluetooth modul a stáhnout aplikaci Spektrum Dashboard. Zobrazení kompletní telemetrie je také možné pomocí volitelného vysílače Spektrum s displejem.

Srovnání Outcast 8S vs 6S
Srovnání Outcast 1:5 8S vs. Outcast 1:8 6S
arrma/ARA5810_a05.jpg

Hliníkové šasi

Šasi modelu Outcast 8S BLX tvoří 4 mm profilovaný plát z velmi odolného hliníku 6061-T6. Unikátní design podvozku podtrhuje laserově vyleptaná grafika s logem Arrma.

 

 

 

 

 

 

 

arrma/ARA5810_a15.jpg

Zavěšení a olejové tlumiče

Robustní nezávislé zavěšení kol přední a zadní nápravy poskytuje výbornou ovladatelnost a nepřekonatelné vlastnosti v terénu. Srdcem zavěšení jsou mohutné olejové tlumiče s průměrem 24 mm a hřídelí 5 mm. Těla tlumičů jsou vyrobena z hliníku a pro maximální efekt jsou červeně eloxovány. Předpětí pružin lze pohodlně nastavovat pomocí matice.

Přední nárazník

Konstrukce nárazníku v sobě ukrývá deformační zónu, které absorbuje nárazy při nárazech a kotrmelcích.

arrma/ARA5810_a16.jpg

Kvalitní kulové čepy

Přední náprava obsahuje kulové čepy o průměru 18 mm, které zajišťují efektivní chod a hladké řízení i i u takto velkého modelu. Kulové čepy táhla řízení s novou horní čepičkou zabraňují vyskočení táhla z čepu při silném nárazu.

 

 

 

 

arrma/ARA5810_a17.jpg

Kovové poloosy

Ocelové poloosy CVD bezpečně přenesou sílu motoru poháněného akumulátor 2x 4S LiPo.

Odklon zadních kol lze nastavit pomocí horního táhla zadní nápravy.

 

 

 

 

Výztuhy šasi

Ochranu proti ohýbání šasi i při extrémně silných dopadech, poskytují příčné a středové výztuhy z eloxovaného hliníku. Pro snadný servis jsou výztuhy zajištěny pomocí klipů s lze je snadno výjmout.

Arrma Outcast 8S BLX 1:5 4WD Smart RTR
arrma/ARA5810_b3.jpg

Kovové motorové lože

Motor je uložen v centrální části šasí na levé straně. Uprostřed podvozku je centrální převodovka s hnaným ozubeným kolem, pastorek motoru je proto potřeba mít pro seřízení mezizubové vůle snadno dosažitelný. Skvělá konstrukce motorového lože umožní snadné seřízení převodu nebo demontáž motoru pro účel servisu. Červeně eloxovaný, hliníkový držák motoru lze jednoduše nastavit a pevně zafixovat. Posuvný držák tak umožňuje nastavení polohy a motoru pouhým uvolněním šroubů, které jsou snadno přístupné.

 

 

 

arrma/ARA5810_b4.jpg

Kompletní kovové převody

Model má pevnou konstrukci pohonného mechanismu, který ke kompletně z oceli, všechny rotační součásti jsou uloženy v kuličkových ložiscích. Kovové poloosy, masivní ozubení převodovky i diferenciálů.

 

 

 

 

arrma/ARA5810_b5.jpg

Kola dBoots BACKFLIP

Masivní pneumatiky s agresivním vzorkem poskytují výbornou trakci modelu na všech površích a bezpečně přenáší sílu motoru poháněného akumulátory 8S. Pneumatiky jsou nalepeny na discích s motivem hvězdy. Bezpečné upevnění kola zajišťuje unašeč 24 mm.

 

 

 

 

arrma/ARA5810_b6.jpg

Snadný servis

Outcast 8S je konstruován tak, aby byly všechny části snadno dostupné. Jednotlivé komponenty jako je lože motoru a blok s regulátorem, servem a přijímačem, lze snadno demontovat. Výborně dosažitelné jsou rovněž diferenciály, což výrazně ulehčí jejich kontrolu.

 

 

 

 

arrma/ARA5810_b7.jpg

Wheelie Bar

Zadní kolečka Wheelie Bar jsou nezbytná na modelu s takovým výkonem, jako je nový Outcast. Zadní lišta s kolečky brání převrácení modelu při přidání plného plynu a vy si můžete plně užít jízdu po zadních kolech na plný plyn.

 

 

 

 

Detailní odolná karoserie

Krásná jablkově červená karoserie je detailně zpracovaná a díky výztuhám odolá i divokým jízdám. Horní plastové pláty zabraňují poškrábání, stejně jako podložky pod sponky, které jsou na praktické plastové gumě. Sponky už se teď neztratí! Rám korby tvoří pevnou výztuhu, které navíc dosedá na středovou věž šasi a poskytuje tím zvýšenou pevnost.

Arrma Outcast 8S BLX 1:5 4WD Smart RTR
arrma/firma8s.jpg

Střídavý regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 160A SMART

Řízení modelu zajišťuje moderní regulátor SPEKTRUM™ FIRMA™ 160A SMART s 32-bitovým mikrokontrolérem ARM Cortex M4, který je schopen snímat kompletní telemetrii a přenášet ji do přijímače pomocí integrovaného vodiče v novém konektoru IC5. Data jsou přenášena přes protokol SRXL2. Informace o typu, teplotě a napětí článků baterie regulátor načítá přímo ze Smart baterie. Nemusíte se tak bát o správné nastavení typu baterie a její možné podvybití.

Elektronika je kompletně zalita ve speciální zalévací hmotně, která brání vstupu vlhkosti* či nečistot do elektroniky. Regulátor se zapíná a nastavuje tlačítky, které jsou pod pryžovým krytem.

 • Telemetrie Smart v komplexním balíčku
 • Regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4
 • Regulátor je voděodolný*
 • Nadproudová ochrana, tepelná ochrana, failsafe
 • Automatické odpojení LiPol při nízkém napětí
 • Robustní plastové pouzdro, hliníkový chladič s ventilátorem pro vysokou účinnost
 • Výkonný BEC
 • Vysoce odolné konektory IC™, kompatibilní s konektory EC™

 

arrma/firma1250.jpg

Střídavý motor SPEKTRUM™ FIRMA™ 4685 1250Kv

Střídavý motor Spektrum Firma4685 1250Kv, s vnitřním rotorem a 4-pólovou konstrukcí pro vysoký výkon a vynikající účinnost. Hřídel 5mm je uložena v kuličkových ložiscích, 6,5 mm konektory se zlacenými kontakty pro spolehlivé a efektivní připojení.

 

 

 

 

arrma/s905.jpg

Servo řízení Spektrum 38kg-cm @6V

Řízení zajišťuje servo S905 s obří silou (moment: 38 kg.cm při napětí 6V, rychlost: 0,2s/60° při 6V), je voděodolné* a prachotěsné. Odolné kovové převody poskytují dlouho výdrž a mechanickou odolnost. Rozměry serva jsou 60 x 55 x 29 mm.

 

 

 

 

 

spektrum/SPM2340.jpg

Vysílač Spektrum™ DX3™ 2.4GHz DSMR®

Vysílač Spektrum™ DX3™ s integrovanou anténou, indikací stavu nabití pohonné baterie Smart v modelu. Indikace stavu baterií ve vysílači. Vynikající dosah, odezva a odolnost proti rušení s exkluzivní technologii Spektrum DSMR. Rychlé nastavení potřebných parametrů. Podpora nejnovějších technologií, včetně telemetrie Spektrum SMART.

 • LED indikace stavu nabití pohonné baterie
 • Podpora telemetrie Spektrum SMART a AVC
 • Nastavení - Reverz, velikosti výchylek, omezení plynu, trimy
 • Ergonomický, lehký
 • Volant s pěnovou obručí pro pohodlné držení
 • Možnost doplnění BT modulu. Spojení přes aplikaci Dashboard

 

 

 

 

 

losi/Logo_AVC.png

Technologie AVC (Active Vehicle Control)

Technologie AVC je pokročilou technologií Spektrum od Horizon Hobby, pro RC modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Díky vhodným zásahům do řízení a výkonu motoru je výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy. Samozřejmostí je měnitelná citlivost řízení včetně možnosti jejího vypnutí a nechat tak vše v rukou jezdce.

 

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: