NINCORACERS DRIFT YOKO 2WD RTR 1:18

Kód: XNH93115
Akce
Značka: Ninco
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

RC model auta Nincoracers Drift Yoko vybavený tuningovým LED osvětlením od firmy Ninco. Je dlouhý 24 cm a má pohon zadních kol. Maximální rychlost je 15 km/h. Je vhodný pro driftování. Dodáván s pákovým RC vysílačem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model Drift Yoko, auta na dálkové ovládání v měřítku 1:18 s pohonem zadních kol, vysílač 2,4GHz. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český manuál. Nutno dokoupit 4xAA baterií pro model a 2xAA baterií pro vysílač.

DriftYoko

Charakteristika

RC model Nincoracers Drift Yoko je jedním z menších modelů společnosti Ninco. Je vyroben v měřítku 1:18 a je dlouhý 24 centimetrů. Je to model určený pro driftování. Drif (řidčeji drifting) je specifické odvětví automobilového sportu, jedná se řízený přetáčivý smyk. Nejdříve se jezdil v japonských horách, později si získal mnoho fanoušků a začaly se konat nelegální závody. Karoserie modelu je zpracována v zeleno černém, detailně propracovaném provedení. Má průhledné okna přes které je vidět technické detaily vozu. Karoserie je osazena tuningovým aerodynamickým křídlem. RC model má ve spodu auta LED osvětlení, které při jízdě krásně zeleno-modře osvětluje trať. Můžete s ním jezdit i za snížené viditelnosti. Auto je vždy velmi dobře vidět. Kola modelu mají chromované disky a jsou k nerozeznání od opravdových originálů. Jejich nízko profilové pneumatiky jsou speciálně navrženy pro driftování.

ninco/DriftFuji/NH93114_a05.jpg

Ovladač

Pákový ovladač pracuje v pásmu 2,4GHz. Je možné s ním ovládat, jízdu vřed a vzad, zatáčení vlevo a vpravo nebo zapínat LED osvětlení. Díky jeho velkému dosahu si jízdu opravdu užijete. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

ninco logo

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

DriftYoko

Klíčové vlastnosti DriftFuji

  • Měřítko modelu 1:18 s délkou 24 cm
  • Možnost driftování
  • Rychlost 15 kilometrů v hodině
  • LED osvětlení
  • Jízda za snížené viditelnosti
  • Detailní zpracování karoserie s čirými okny
  • Chromovaná kola se speciálními drift pneumatikami
  • Pákový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  • Příznivá cena
ninco/hracky_vs_modely.jpg

RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

 

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2xAA pro ovladač a 4xAA pro model.

Parametry

Typ Cestovní
Měřítko 1:18
Délka 340mm
Šířka 190mm
Světlá výška podvozku 8mm
Hmotnost 262g
Náhon 2WD
Motor Stejnosměrný
Baterie 4xAA

 

 

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: